OBSŁUGA

Zapewniamy usługi, które działają i utrzymują ich nieruchomości w czystości, aż do najdrobniejszych szczegółów. Zapewniamy kompleksowy serwis techniczny nieruchomości.

W usłudze obsługi Eksploatacyjno-Technicznej nieruchomości zapewniamy:

prowadzenie książki Obiektu Budowlanego oraz dokumentacji technicznej nieruchomości wspólnej, wymaganej przez przepisy prawa budowlanego,

dbanie o terminowe kontrole stanu technicznego budynków, zgodnie z wymogami prawa budowlanego oraz realizacja wymaganych zaleceń,

kontrola i nadzór nad realizacja prac remontowych i modernizacyjnych wraz z opracowaniem harmonogramu,

kompleksowe przeprowadzenie procesu wyboru wykonawcy prac remontowych i modernizacyjnych wraz z oceną zaproponowanych rozwiązań i technologii. Szczegółowy zakres ustalany jest zawsze indywidualnie i jest dopasowany do konkretnych oczekiwań.

Maintenance Engineers checking light

OBSŁUGA TERENÓW ZIELONYCH

Tereny zielone są ważnym i wymagającym elementem architektury osiedla, mającym wpływ na jego wizerunek oraz komfort życia mieszkańców. Zarządzane przez nas nieruchomości mają opracowane indywidualne plany konserwacji zieleni wykonane przez profesjonalną firmę ogrodniczą.

Working by the renovation

KONSERWACJE BUDYNKÓW

Współpracujemy ze sprawdzonymi Partnerami, którzy gwarantują terminowość i wysoką jakość prowadzonych prac. Korzystamy ze sprawdzonych technologii i rozwiązań.

New building area with a lot of green

REMONTY I MODERNIZACJE

Posiadamy doświadczenie w zlecaniu, nadzorze i odbiorach remontów oraz modernizacji części wspólnych nieruchomości. Korzystamy z nowych technologii, dzięki którym oszczędzamy czas i pieniądze naszych Klientów z zachowaniem wieloletnich gwarancji.

Nadrzędną cechą naszej działalności jest doskonała ergonomia pracy, przekładająca się na jakość świadczonych usług.
Domeną działalności jest bez wątpienia szybki termin realizacji usług, dzięki usprawnieniu realizacji projektów tj. wdrożenia należytych procedur i standardów, a także wskutek rzetelnego podejścia zespołu do wykonywanych zadań.
Naszych pracowników cechuje doskonała organizacja wykonywanych czynności, potrzebna do szybkiej realizacji projektów.
Zaletą kadry pracowniczej jest bez wątpienia nastawienie na efektywność oraz sprawność wykonywania swoich działań wskutek doskonałej organizacji pracy.

Przewiń do góry